شركت آذران پلاستيك سهند به عنوان اولين و بزرگترین تولید كنندة ديوارپوش و سقف كاذب پي وي سي در ايران، سیاست پایه ای خود را بر مبنای اصول مشتری مداری بنا نهاده است. جهت نیل به هدف جلب رضایتمندی مشتریان در تمام زمینه ها ما اهداف، سیاستها و روش كاری خود را بر اساس اصول ذیل بنا نهاده ایم:

  • چشم انداز

1. تولید محصولات با بهترین كیفیت ممكن، با اهمیت بر جلب رضایت و خواسته های مشتریان شركت. در این راستا ما به خواسته های مشتریان خود با سرعت، حساسیت و احترام پاسخ خواهیم داد.
2. متعهد به فراهم نمودن محیطی آرام و دلپذیر برای پرسنل و همكاران شركت ( باارزش ترین منابع )
3. به واسطه خصوصیات راهبری و خلاقیت و نوآوری، ما بسوی برخورد با چالش های بازار رفته و از برخورد با این چالشها تجارب لازم را جهت راهبری بدست خواهیم آورد .
4. متعهد به رشد و توسعه شركت به جهت دسترسی به بازارهای جدید در صنعت ديوارپوش در كنار افزایش سهم بازار بوده و همواره به اول بودن می اندیشیم.

  • بیانیه ماموریت

فعالیت شرکت توليد ديوارپوش و سقف كاذب روكشدار پي وي سي و محصولات جانبی آن با کیفیت مطلوب است.
یکی از اهداف مهم شرکت، توسعه بازارهای جدید مصرف و گسترش حوزه های جغرافیایی در بازار های ملی و بین المللی است.
مشتریان اصلی ترین ذینفع شرکت تلقی می شوند. ما با تنوع بخشی به محصولات، ارائه خدمات متناسب با نیاز های مشتریان و ارتقای روز افزون کیفی، برای افزایش رضایتمندی آن ها کوشش خواهیم کرد.
کارکنان، سرمایه اصلی شرکت هستند. ما با ارج نهادن به ارزش های انسانی و حرفه ای، شرایطی جذاب را برای ارتقاء انگیزش و خلاقیت کارکنان مهیا می سازیم.
ما خود را موظف به رعایت مصالح زیست محیطی، اعتلای رفاه منطقه و پیشرفت صنعت با توجه به فرهنگ غنی ایرانی می دانیم.

  • اهداف

1. دستیابی به رشد دائم و افزایش تنوع تولیدات در صنعت ديوارپوش و سقف كاذب
2. دستیابی به افزایش ظرفیت تولیدی و افزایش بهره وری به واسطه استفاده از ماشین آلات و فن آوری با بالاترین تكنولوژی و همچنین سرمایه گذاری آموزش نیروهای انسانی و رسیدن به استانداردهای سازمان یادگیرنده
3. به دست آوردن نتایج مالی مطلوب سازمان و سرمایه گذاری مجدد به ويژه در زمینه نیروهای انسانی
4.جلب رضایتمندی مشتریان شركت
5. افزایش سهم بازار
6. ایجاد ارزش افزوده بر روی محصولات تولیدی
7. گسترش بازارهای جدید در داخل كشور
8. افزايش ميزان صادرات محصولات توليدي شركت