ادامه مطلب... 

در راستای سیاستهای صادراتی و حضور قدرتمند در بازارهای منطقه، شرکت آذران پلاستیک در نمایشگاه صنعت ساختمان آلماتی قزاقستان حضور پیدا خواهد کرد.

ادامه مطلب...

ادامه مطلب...شرکت آذران پلاستیک پس از سال ها تلاش، موفق به اخذ جایزه های مدیریت برند و نشان شهرت و مدیریت کسب و کار اتحادیه اروپا در سال 2015 شد.

کلینیک برند سوییس و ایران، سازمان مدیریت اقتصاد اروپا در وین، موسسه استاندارد و کیفیت اتریش، سازمان شایستگی مدیریت اتحادیه اروپا و شورای علمی سازمان جهانی علایم تجاری، شرکت آذران پلاستیک را در شاخص های مدیریت برند، مدیریت کسب و کار، ماندگاری در بازار، میزان صادرات، رضایتمندی مشتری، سرعت در ارائه خدمات،  اعتبار برند و ثبت جهانی آن مورد ممیزی قرار و جایزه های مدیریت برند و نشان شهرت و مدیریت کسب و کار اتحادیه اروپا را به این شرکت اعطا کرد.

 

ادامه مطلب...شرکت آذران پلاستیک بزرگترین تولید کننده دیوارپوش سقف پوش و تایل های PVC در راستای اهداف سازمانی شرکت جهت ارتباط مستقیم و بیشتر با مشتریان خود و معرفی آخرین محصولات و دستاوردهای شرکت در سراسر کشور در چهارمین نمایشگاه صنعت ساختمان استان هرمزگان از تاریخ ۳ لغایت ۶ دی ماه ۱۳۹۴ در شهر بندرعباس حضور پیدا کرد.
نماینده استان هرمزگان با غرفه ای به متراژ ۱۵۰ متر با طراحی ویژه به وسلیه محصولات آذران پلاستیک به عنوان غرفه ممتاز نمایشگاه معرفی شد.

ادامه مطلب...

ادامه مطلب...شرکت آذران پلاستیک موفق به اخذ جایزه کاردینلی ایتالیا در سال 2015 شد. 

موسسه International Cardineli Business Awards ایتالیا پس از ممیزی شرکت آذران پلاستیک در شاخص های مشتری مداری خلاقیت و نو آوری، کیفیت محصولات و خدمات، تحقیق و توسعه و ایمنی و بهداشت این شرکت را واجد شرایط جهت دریافت لوح کاردینلی دانست. 

صفحه1 از4